Sıkça Sorulan Sorular

Merak Edilenler

Aracınız için yapılacak uygulamalarda genellikle merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu bölüm size yardımcı olmadıysa sorularınıza yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ekonomi ve performans nasıl bir arada oluyor?

Uygulama sonrasında turbo benzinli, turbo dizel aracınızın performansı ve tork’u %15 ile %30 oranında artar. Bu da size gaza daha az basarak kullanım imkanı sunar. Aracınız daha rahat hareket eder ve kullanıma bağlı olarak, şehir içinde %5 ile %10, şehir dışı %15 ve üzeri yakıt ekonomisi sağlanır.

Neden üreticiler bunu kendileri yapmıyor?

Üreticiler araçları limitlerinin altında piyasaya sunarlar. Bunun başlıca nedenleri ; vergilendirme, sigorta kapsamları ve satış politikalarıdır. Örneğin, aynı aracın üst donanıma sahip modelini, daha güçlü olarak yüksek fiyatla satışa sunarlar. Buradaki fark, donanımın haricinde yazılımlarının farklı olmasından ibarettir.

Aracımın motoruna zararı var mıdır? Ömrünü kısaltır mı?

Bu programın nasıl yapıldığına bağlıdır. Limitler dahilinde yapıldığından motora bir zararı olmaz ve ömrünü kısaltmaz. Yakıt en verimli şekilde yanar. Garanti kapsamındaki aracınızın garantisini bozmaz, serviste belli olmaz.

Fakat kullanıcının isteği ile, önerdiğimiz limitlerin çok üzerinde performans artışı durumunda, motor ömrünün kısalabileceğini bilmesi gerekmektedir.

Neden ECUMAX CHİPTUNİNG yaptırmalıyım?

Uygulamayı daha akıcı bir kullanım için yaptırabilirsiniz. Örneğin; ilk hareketi kolaylaştırır, sollama sırasında yaşanan zaman kaybını önler, rampalarda vites düşürmeden yola devam etmenizi sağlar. Kısaca, aracınızın üzerindeki ağırlığı ortadan kaldırarak daha kullanışlı hale getirir.

Test edebilir miyim? Memnun kalmaz isem para iadesi yapıyor musunuz?

Uygulamadan sonra iki haftalık (15 gün) test imkanı sunuyoruz. Memnun kalmadığınız takdirde koşulsuz şartsız paranızı iade alabilirsiniz.

Yapılan işlemin garantisi nedir? Serviste güncelleme yapılırsa tekrardan yükleme yapıyor musunuz?

Yüklenilen yazılımın düzgün çalışması ile ilgili 3 yıl garanti, üretici tarafından yapılan güncellemeler için 3 yıl ücretsiz düzenleme imkanı sunmaktayız.

Uygulamanın geri dönüşü var mıdır?

İstenildiği takdirde ücretsiz olarak geri dönüş sağlanabilmektedir.